לימודי NLP | קורס NLP

פורסם ב-21 במאי 2010 בקטגוריה: קורסים

לימודי nlp

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מתעניינים בללמוד nlp

מחפשים ללמוד NLP ?

להלן מספר מילים שכתב אחד מתלמידי הקורס:

מה זה ללמוד NLP ?

קורס nlp הוא קורס המפתח את האיכות של עוצמה אישית והעצמת אחרים.

בשנות ה – 80 אנשים כמו ד"ר ריצ'ארד בנדלר ופרופסור ג'ון גרינדר בדקו מה מיוחד בדרך ההתנהלות של אנשים מצליחנים. בהתחלה כמו :ד"ר מילטון אריקסון ,וירג'יניה סאטיר, פירץ פרלס – אבי תורת הגשטאלט ועוד ואחר כך המשיכו לעשות זאת עם מצליחנים אחרים. מתוך העבודה שלהם הם הצליחו לשלוף את התמצית של התמצית המייחדת אנשים מצוינים ומקצוענים. מדובר למעשה בדוח מפורט שאם נתנהג על פיו נוכל גם אנחנו להגיע להישגים משמעותיים ומצוינים לא פחות מהכי הרבה שאנחנו יכולים.

זהו ה NLP שבעברית הכוונה היא לתכנות השפה המוחית העצבית וזוהי השפה שבה אנו מתקשרים עם המוח שלנו, וכדי להגיע להישגים, אומרים מפתחי הnlp אנחנו צריכים קודם כל לדעת לתקשר ולהפעיל את המוח שלנו.

בד"כ אנחנו לא מודעים לעוצמות הקיימות במוח שלנו ואנחנו מפעילים אותו בצורה לא נכונה, הפוכה ולכן מגיעים לתוצאות בהתאם.

לדוגמא :

רוב האנשים בבוקר, כשהשעון מצלצל, רוצים להמשיך לישון ולנמנם עוד קצת במיטה, רוצים לסחוב עוד כמה דקות של רביצה במיטה. לא מתחשק לנו כל כך ללכת לעבודה. עוברות כמה דקות ואז אנחנו קופצים ועושים את הצעד הראשון החוצה מהמיטה. אילו מחשבות עוברות לנו בראש בעודנו עושים את הצעד הראשון ? לרוב זו תהיה תמונה של הבוס מסתכל עלינו באכזבה או בכעס כשאנו מגיעים באיחור לעבודה. בדיוק ככה אנחנו פועלים. אנחנו נעים וזזים אחרי שהבאנו לראש שלנו איזו תמונה מפחידה לא נעימה וככה אנחנו מזיזים את עצמינו. תבדקו ותראו. ואת זה אנחנו עושים לא רק במיטה אלא גם בד"כ בכל מקום אחר. אבל אם רק נרגיל את הראש שלנו לשנות את הגישה ולחשוב מחשבות אחרות כמו : מה ישמח אותי היום ? מה אני יכול לעשות היום שיעשה אותי גאה ? וכן הלאה, המוח שלנו יתחיל לקבל שידור אחר, תמונות אחרות. ההתפתחויות של היום יהיו אחרות כי את הצעד הראשון החוצה מהמיטה נעשה ברגל ימין.

וזו רק דוגמא קטנה אבל גדולה ומשמעותית לכמה חשובות השאלות שאנו שואלים את עצמינו כי בשאלות טמונים הפתרונות לעוצמה אישית ולהעצמת אחרים.
ישנם מקומות שונים לטיפולים פרטניים לדוגמא: בית אלה, חגית ספנסר – טיפולים פרטניים ב NLP

___________

מתוך לימודי NLP עם אריה קגן. נכתב ע"י אסי גולדברג.

*

קורס NLP – לימודי NLP


למה אנחנו מצפים כשאנחנו נרשמים אל קורס NLP? בעבור רבים מאיתנו, העולם של קורס NLP עלול להישמע ערטילאי במקצת, ולכן חשוב וכדאי לדעת כמה דברים לפני שנרשמים לקורס.

ראשית, על מנת להפיג את החששות שלכם, קורס דמיון מודרך איננו מציב דרישת סף לפניכם. קורס NLP למתחילים רק דורש מכם את המוטיבציה והרצון לשפר את החיים שלכם, ולקדם אותם בכל מישור אפשרי – השתחררות מהתנהגות כפייתית, ללמוד כיצד להימנע ממצבי רוח דיכאוניים, טיפול בבעיות בריאותיות, שיפור היחסים שלכם עם הסביבה – וזהו רק קומץ ממגוון הדברים, אשר תרוויחו למען עצמכם ולמען הסביבה שלכם אם תבחרו לימודי NLP דרך קורס מקצועי. רבים מהאנשים אשר עוברים קורס NLP, בשלבים שונים בחייהם, ובעלי רקע שונה – מדווחים על שינוי מרכזי ומהותי שחל בחייהם לאחר שעברו קורס NLP. כמובן שחלק מהם אף החליטו לא רק להסתפק בחוויה שהם עברו – אלא גם להפיץ אותה לתלמידים חדשים.

למה דווקא קורס NLP ולמה צריך לימודי NLP?

אחד היתרונות המרכזיים של לימודי NLP הוא שהוא יכול לפתוח לכם חלון אל אפיקים חדשים שכלל לא חשבתם עליהם – לכל אחד מאיתנו יש בעיות שהוא מודע אליהן וכאלו שהוא לא מודע אליהן. רבים מאיתנו פונים אל לימודי NLP משום שאנו מרגישים שאנחנו צריכים שינוי מסוים מאד בחיים שלנו. אולם מפידבקים שתוכלו לקרוא על NLP, תוכלו לראות עד כמה הוא שינה והעצים את האנשים אשר למדו אותו.

הרעיון של קורס NLP הוא להעביר לכם את רעיון של שיטת ה NLP, וכיצד ליישם אותה בחיים היום יומיים שלכם. לימודי NLP מתמקד בשלושה מוטיבים מרכזיים: הצורה שבה אנחנו מתקשרים עם הסביבה, דרכים להעצמה אישית שלנו, וכן הפרקטיקה – כלומר, איך לבצע את התיאוריה של NLP בחיים שלנו.

אחד מהמודלים המרכזיים, אשר מופיע בתוך קורס NLP, הוא המודל של ד"ר מילטון אריקסון. ד"ר אריקסון פיתח מודל מרכזי מאד בתחום של תקשורת בין-אישית, על-פיו ניתן ליצור שפה מיוחדת, אשר יוצרת הסכמה בין הסובבים אותך.דרכו המיוחדת של ד"ר אריקסון להשפיע על המטופלים והתלמידים שלו נחקרה ע"י מפתחי הנל"פ שבנו ממנה מודל שהיום יכול להיות שימושי אצל אנשי מכירות, פוליטיקאים שרוצים להעביר מסרים לבוחרים שלהם, קוסמים שרוצים לשתול מחשבות, ובעצם אצל כל מי שרוצה לתקשר ביעילות . במכללת קגן השקענו רבות בפיתוח והתאמה לעיברית של מודל זה  והתלמידים מקבלים חומרים אלו כחלק מהחומרים של לימודי NLP, כמובן שמדובר במרכיב מרכזי מאד בקורס.

NLP ומכללת קגן

מכללת קגן נחשבת כמכללה מובילה בתחומה בישראל לתחום של לימודי NLP, ומציעה לכם קורס NLP מסוגים שונים, הם למתחילים והם למתקדמים. למכללת קגן ניסיון רב, שהינו למעלה מ 13 שנים בתחום, ומציע לכם את מיטב הסגל, אשר יעביר לכם קורס NLP מקצועי ומרגש שישנה את חייכם מהקצה אל הקצה. בזכות קורס NLP תוכלו לשפר את חייכם בכל מובן אפשרי, ולמצוא תשובות לשאלות שאולי לא ידעתן אפילו שקיימות אצלכם.

אם אתם רוצים לשפר את רמת חייכם, ומרגישים שאתם פתוחים להתנסות בחוויה חדשה שתרגיע אתכם, תכווין אתכם, ותחדד את החשיבה שלכם – פנו עוד היום אל מכללת קגן, ובדקו איזה קורס NLP יכול להתאים לכם. לימודי NLP יביאו אתכם למקומות מרתקים.
********************************

nlp courses , nlp training

4 תגובות 

רוצים לפרוץ את הגבולות שלכם?

רוצים ללמוד איך לפרוץ את הגבולות שלכם?

לחצו כאן וקבלו פרטים מלאים על ערב פריצת גבולות בעזרת NLP!

בערב תקבלו את המוטיבציה והידע שייקחו אתכם לפריצת הגבולות שלכם!

לחצו כאן לפרטים מלאים על ערב פריצת גבולות בעזרת NLP

----------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------

" איך ליצור הצלחות בעזרת ה-NLP"?

לקבלת ספרון ובו עקרונות ליצירת הצלחות ליחצו כאן

38_fbtoolbox_thumbnail_1393931741

------------------------------------------------
רוצים לחוות כבר עכשיו תהליך בדמיון מודרך?
מוזמנים ללחוץ על תמונת ה-סי.די. ולהאזין לתהליך

ר

קבלו עכשיו גישה לקורס "מגנט השפע"
בקורס "מגנט השפע" תלמדו: * הנוסחה לחשוף מחשבות שעוצרות אותך * את עיקרון ה"פי 12" למגנוט תוצאות * איך להשתמש ביכולת מופלאה של המוח שלכם, לחשוב בגלי אלפא. * טכניקה לזימון חלומות - גברת יצירתיות * איך להכין את עצמכם מנטלית לפני אירועים חשובים, לחזק תכונות רצויות ועוד
PGlmcmFtZSBzcmM9Ii8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL2FMTnptMUNpSDZjP3JlbD0wJmF1dG9wbGF5PTEiIHdpZHRoPSIzMTAiIGhlaWdodD0iMjc1IiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCI+PC9pZnJhbWU+
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHA6Ly9ubHAydS5pc3JhZWwtb25saW5lLWFjYWRlbXkuY28uaWwvd29ya3Nob3BzLzY2NyIgd2lkdGg9IjY1MHB4IiBoZWlnaHQ9IjM1MHB4Ij48L2lmcmFtZT4=