מה עדיף אימון או NLP ? מה ההבדל בין אימון וNLP ?  איך מתבצע אימון אישי המשלב NLP?

אלו שאלות שאני נשאל לרוב, מאנשים שרוצים לעבור תהליך פרטני ותוהים מה יוכל להועיל להם,
מאנשים שרוצים ללמוד ושואלים מה יהיה להם אפקטיבי יותר, מאמנים שכבר מאמנים ורוצים לדעת מה הכלים של ה-N.L.P יוסיפו להם

בעמוד זה נעמוד על הקשר בין אימון ו NLP

בסה"כ גם אימון וגם NLP עוסקים בהתפתחות אישית ויכולים להיות אפקטיבים בהגעה למטרות.
אימון הינו תהליך שיכול להועיל מאוד וישנם כלים אפקטיביים ללגרום למתאמן לקבל פוקוס על המטרות שלו
ליצור תוכנית ולהתקדם אליהם. ותהליך אימוני יכול להיות מאוד אפקטיבי.

ג'ולי סילברטון אחת המורות המדהימות שלמדתי אצלה גם אימון NLP
הדגישה כי אימון NLP יותר מתרכז בקביעת המטרות בדרך להגיע אליהם
בעוד ה- NLP מעבר לקביעת המטרות עוסק גם במעצורים הלא-מודעים שעוצרים אותנו מלהגיע
שה-NLP נותן ארגז כלים שדרכו אפשר לרתום את תת-המודע אל התהליך.

מהו אימון NLP?

כאשר אנו מדברים על אימון NLP, הכוונה היא שיטה שבה אנחנו מבינים מחדש את המציאות שבה אנחנו חיים ואת הצורה שבה אנחנו קולטים אותה, וע"י כך מעצימים את עצמנו ומביאים את עצמנו להישגים חדשים. אימון NLP מתבסס על הרעיון כי תפיסת המציאות שלנו איננה אובייקטיבית, אלא סובייקטיבית בהכרח. זאת, משום שאנו תופסים את המציאות לא רק ע"פ החושים שלנו, אלא גם ע"פ ההרגשה שלנו באותם רגעים, הדברים שעוברים לנו בראש, זיכרונות קודמים שישלנו לגבי הסיטואציה שבה אנחנו נמצאים, מחשבות וציפיות לעתיד, וכיו"ב. על כן אימון NLP יודע לקחת את הצורה שבה כל אחד תופש את המציאות שלו – ולתעל אותה לכיוון חיובי וטוב יותר.

מי צריך אימון NLP?

תתפלאו לשמוע כי אימון NLP מתאים לכל אחד מאיתנו, ואף רצוי לכל אחד מאיתנו. כיום ישנן סדנאות של אימון NLP לאנשים פרטיים, אשר רוצים להגיע להישגים אישיים בחיים שלהם, מכל תחום שרק יכול להיות – החל מדרכים טובות יותר לתקשר עם יקיריהם ועד מרצון להצליח יותר בלימודיהם.

עם זאת, כיום ישנה מודעות גדולה מאד במגזר העסקי בנוגע להשתתפות בסדנה של אימון NLP. אנשים רבים מהמגזר העסקי פונים בצורה פרטית אל אימון NLP בכדי לקדם את עצמם במקום עבודתם, או לחילופין אם הם עצמאיים או מנהלים בעצמם – כיצד לקדם את הפעילות של החברה שלהם, ע"י למידה והבנה של עקרונות הNLP, וכן הבנה כיצד ליישם את מה שנלמד בעתיד.

בנוסף, אימון NLP מתאים במיוחד גם לספורטאים. תחום הספורט הוא תחום תחרותי מאד ועלול להיות מלחיץ מאד. ע"י לקיחת אימון NLP יכולים ספורטאים למצוא את נקודות החולשה שלהם ולטפל בהם ביעילות, כאשר במקביל הם ממקסמים את נקודות החוזק שלהם, ומגיעים להישגים גבוהים יותר. ישנם אף מאמני ספורט אשר לוקחים בעצמם אימון NLP, או שהם מוסמכים בעצמם בכדי לבצע גם אימון NLP, ע"מ שיוכלו להביא את הספורטאים שלהם להישגים גבוהים יותר.

אימון NLP במכללת קגן     > קורס אימון NLP

אם אתם מחפשים אימון NLP אמין, איכותי ומקצועי, כזה שבאמת יבצע את השינוי שאתם זקוקים לו – פנו עוד היום אל מכללת קגן. מכללת קגן היא מכללה מהותיקות בישראל שעוסקת בתחום של NLP ודמיון מודרך. מכללת קגן נותנת לכם להתמחות במספר קורסים שונים של NLP, בהם תעברו אימון NLP מסוגים שונים ע"י התמקדות בתחומים שונים – יצירת עוגנים נפשיים שעוזרים לנו בשעת משבר, שליטה ברגשות שלנו גם כאשר אנו חשים
מצוקה, עקרונות שפת ההרפיה על-מנת לגרום לשיפור התקשורת הבין-אישית שלנו, אסטרטגיה להשגת המטרות שלנו בחיים, ועוד שיטות שונות אשר יגרמו לכם להשתפר ולהשתפר.

על-מנת ליצור את השינוי האמיתי בכם, להגיע להישגים חדשים ולגרום לשיפור, לא רק שלכם – אלא גם של הסובבים אתכם, מכללת קגן היא המקום בשבילכם.

במידה ואתם מוצאים נושא זה מעניין ורוצים עוד מידע על אימון NLP
נא כיתבו אלינו ,שילחו כל הודעה ונענה בשימחה.
כמו כן מוזמנים לשוטט באתר ולראות שיש הרבה חומרים בנושא אימון NLP

גם אימון וגם NLP עוסקים

* כך שבעצם קורס NLP PRACTITIONER כולל בתוכו גם עקרונות אימוניים רבים. למעוניינים במידע נוסף על מאמני NLP , על איך להביא מאומנים לתוצאות והצלחות בתהליך אימוני ניתן לשלב כלים רבים של NLP ודמיוו מודרך.
מאמנים רבים מוצאים ששילוב של כלים אלו בתהליך האימוני מיעל תהליכים.

נשמח לתת מיידע נוסף לגבי אימון אישי בשילוב NLP

להלן קטע וידאו של אושרית דקלו מהמרכז לאימון אישי שהיא מאמנת אישית וגם מנחת תהליכי דמיון מודרך ו-NLP
מוזמנים להציץ בסרטון על הרשמים שלה .מוזמנים לשלוח אלינו הודעה.

מוזמנים לשלוח אלינו הודעה