מהו ה n.l.p בשבילי

 

אני מדמה את עצמי מרכיב משקפיים מיוחדות שדרכם אני מסתכל אל עצמי פנימה ,וככל שאני מסתכל בתוכי עמוק כך אני מצליח לגלות משאבים יותר ויותר. כאשר אדם עובר חוויות ואירועים בחייו נוצרות לו חוזקות דברים שאיתם הוא לוקח איתו קדימה וקיימת לו האפשרות ליצור אותם בתור עוגן ,דבר שיקשר אותו לפעם הבאה שבו הוא יצטרך להשתמש באותו חוזקה וניתן ליצור אותו בכל דרך שבוחרים אם במגע בגוף,סמל או כל תנועה שתזכיר לו את זה.כאשר קיימת מטרה או כל שינוי שרוצים לעבור אם באמונה או בהתנהגות נוכחים לדעת עד כמה קיימים משאבים ויכולות שניתן לקחת אותם ולהגשים את המטרה שאליה רוצים להגיע.האופן שבו אנחנו נוהגים כלפי העולם כך הוא מגיב אלינו ,הדברים שאותם אנחנו מזמינים בשבילנו דרך הפעולות הדרכים שאנחנו עושים  יכולים לעזור לנו להגשים את הדברים שאנחנו רוצים שיהיה לנו.באותם משקפיים קיימת האפשרות להסתכל כלפי חוץ לראות את האנשים שאני בא איתם במגע אם בסביבה הקרובה אליי או הרחוקה יותר.וככל שאני אלמד להכיר את העולם של מי שמולי כך תהיה לי האפשרות ליצור תקשורת איתו טובה יותר ויותר.ישנם אנשים שמחפשים מישהו שידבר בשפה שלהם , יראה את הדרך שדרכו הם מסתכלים על העולם שלהם ושיהיה להם הרצון לשוב ולשוחח עימו שוב.

 

ככל שנגלה בעצמנו חוזקות ומשאבים ויכולות שקיימים בנו כך תהיה לנו האפשרות להתגבר על חסמים ,פחדים דברים מגבילים שמנעו מאיתנו להגיע למקומות ששם אנחנו נרגיש את מה שיש ביכולתנו לעשות והדרך שלנו להראות לעולם את מה שקיים בנו.

אחת הטכניקות שאני אוהב ב – n.l.p

לאדם קיימים מאגר של יכולות משאבים שהוא משתמש בהם במהלך חייו והם מוצאים להם את המקום בתת מודע .שפת הN.L.P

נותנת את האפשרות לאדם להגיע לאותם יכולות ומשאבים וליצור להם עוגן בדרך שהוא בוחר שתהיה בשבילו הכי יעילה ושימושית. הוא יכול ליצור את העוגן במילה, בתנועה,בקול, בתמונה שהוא רואה או בכל צורה אחרת  שהוא מאמין שתוכל לחבר אותו לעוגן שאותו הוא רוצה להפעיל.

טכניקה נוספת שאהבתי היא אסטרטגיית ההצלחה של וולט דיסני שבה מתאפשר לאדם לממש את החלום שהוא רוצה להגשים כאשר המיוחד בטכניקה שמאפשרים לחולם למתכנן ולמבקר להביא את עצמם כל אחד באשר הוא ולא אחד נכנס בתוך השני דבר שיכול לגרום לבלבול וכניסה למקומות לא רצויים.

 

תעודת הזהות שלי

שמי איתן ואני בעבר הייתי תקופה ארוכה בתחום המחשב ובחרתי לעשות שינוי ולהתמקד בתחום של ליווי והובלה של אנשים למקום שבו הם יבחרו להגיע וירגישו שהוא הטוב בשבילם.

בדרך להגשמת מטרה זו למדתי גישור למבוגרים ולמתבגרים וניתנה ועדיין ניתנת לי ההזדמנות ללוות בני נוער בסיכון ואת בני משפחתם ביציאה לדרך חדשה

מאמן אישי בוגר קורס "העצמה" המוכר ע"י איגוד לשכת המאמנים וכן מנחה דמיון מודרך ו-N.L.P  .

ונוכחתי לדעת שכאשר מאתרים את היכולות והמשאבים שקיימים בנו ומכוונים אותם למקום הרצוי ניתן להגיע איתם למעלה למקום אליו שבוחרים להגיע .

במסע הזה ניתן לבחור בחירות חדשות לרכוש כלים חדשים ולחיות ולממש את החלומות שקיימים בתוכנו.

 

ניתן ליצור קשר:פלאפון 054-6763248

או מייל:

eitanp7@walla.co

איתן כהן
NLP practitioner

 

מוזמנים לגלוש באתר ולקבל מיידע נוסף על קורס NLP PRACTIONER פרקטישנר (פרקטשנר)