טקסט לדמיון מורך מסע שכולו אור

טקסט לתהליך בדמיון מודרך הנקרא "מסע שכולו אור" מאת מירב ברק.

ועכשיו… ממש עכשיו… את מוזמנת להתרווח על הכורסה ולהרגיש איך כל הגוף שלך נעשה כבד ורפוי. את לא צריכה לעשות כלום אלא פשוט ליהנות ממספר רגעים של שקט ושלווה. ממש כך, כשהרגליים שלך על הרצפה, רפויות ונינוחות וכשגופך נעשה כבד ורפוי יותר ויותר מרגע לרגע, את יכולה להקשיב לנשימות שלך ועם כל נשימה ונשימה, את מרגישה איך נכנס לגופך אור רך ומלטף שזורם מלמעלה למטה ומגיע לכל תא ותא בגופך.

האור ממיס וממיס את כל המתח והספקות שקיימים בגוף. את לא צריכה לשים לב למחשבות שמנסות לחדור לראש או לחשוב על משהו מסוים, אלא פשוט לתת לאוויר להיכנס ולצאת כי את יודעת שעם כל נשימה ארוכה שאת לוקחת, תוך כדי כך שהכתפיים שלך עולות ויורדות, את מתחברת לצד היצירתי שבך שחבוי עמוק בתוכך!.

החלק היצירתי והלא מודע שלך הוא מקור הכוח שלך והוא יעזור לך לדמיין את עצמך איך את גולשת ושוקעת לאט לאט לתוך אמבט חם וריחני. את שומעת את הצלילים הרכים שעוטפים אותך מכל עבר ומריחה את ריח הנרות שמסביב ונהנית מכל רגע של עונג ושקט נפשי.

ככל שאת שוקעת במים כך גם השלווה שוקעת בתוך גופך וזה נעים נעים… נעים מאוד.

ובמצב זה של רוגע מוחלט, כשאת מחוברת לפנימיות שלך, את עפה ומפליגה בדמיונך אל מחוזות רחוקים ומוכרים, אל חיק הטבע. הטבע הנפלא, במלוא הדרו, שמחכה רק לך!.

הינה את מטיילת לך בתוך יער ירוק בו צומחים עצים עתיקים וסבוכים, בעלי גזע עבה ואיתן. את מריחה את ריח האדמה הרטובה והולכת לך יחפה בין העצים כשאת מחבקת עץ אחר עץ. את מקיפה כל גזע בשני ידייך, מחבקת אותו ומניחה את ראשך על הגזע. את מניחה את ראשך על כל גזע ושואבת ממנו כוח ועוצמה. מקשיבה לקולו ושומעת כיצד הוא לוחש לך "את יכולה! יש בך את הכוח! יש לך את כל התכונות להצליח בדרך אל המטרה. את מוכשרת וחכמה ויש לך רצון עז להצליח. את כבר בדרך הנכונה אל תמונת ההצלחה שלך! את רק צריכה להתחבר אל הכוחות הפנימיים שבתוכך ולהתמיד." וככל שאת עוברת מעץ לעץ כך את מתחזקת באופטימיות גדולה ובביטחון עצמי.

אפילו קרני האור, המבליחות מלמעלה בין צמרות העצים, מלטפות אותך בחום ונותנות לך אנרגיות מיוחדות, שמחזקות את כל גופך, איבר אחר איבר.

והכוח הפיזי הזה מתחבר לכוח הפנימי שלך וביחד הם הופכים אותך למגנט עוצמתי שמושך אליו את כל האנשים הטובים והנכונים שיעזו לך בדרך אל המטרה.

בהרגשה עוצמתית זו, כשאת מודעת לעצמך, את ממשיכה בשביל אל מחוץ ליער העבות. ייתכן שאת חושבת שאין לך את הכוחות והביטחון המספיקים להגיע אל תמונת ההצלחה שלך, אבל הגוף שלך והמודעות שלך יודעים זאת בוודאות והם מזמינים אותך ללכת עוד ועוד, הלאה במהלך השביל.

כשאת מאפשרת לזה לקרות אז את מוצאת את עצמך הולכת קדימה במעלה השביל המוליך אותך לכיוון הר גבוה ונישא שהוא המטרה הנשגבת שלך. והינה, בעודך הולכת קדימה את רואה מולך כדור ספקטרום אליפסי וענק המפיץ אור רך ונעים לכל עבר. ולאור הזה יש את כל צבעי הקשת ולכל קרן וקרן שהוא שולח יש משמעות עבורך. כדור הספקטרום המנצנץ מזמין אותך להיכנס לתוכו כדי לתת לך עוד הרגשת ביטחון, עוד מוטיבציה ואנרגיות טובות בדרך אל ההצלחה המחכה לך בפסגת ההר. כשאת נוגעת בו בידך בעדינות, נוצר בו פתח דרכו את נכנסת פנימה. וההרגשה בפנים מדהימה! את עטופה בקרני אור זוהרות וצבעוניות בשלל צבעי הקשת שמדגדגות את גופך ושולחות לך כוח ועוצמה.

עד היום לא ממש הצלחת להבין מה בדיוק את יכולה לעשות עם כל האנרגיות שלך, הכישרון שלך, האסרטיביות שלך, וחיוניות שבך אבל עכשיו את כן יודעת שאת ממש לא רוצה להתעלם מכל המשאבים שלך והתכונות הייחודיות רק לך. את בטוחה עכשיו שמגיע לך יותר בחיים ולכן את עולה במדרגות, במעלה ההר צעד אחר צעד כשאת מוקפת בקרני האור המגוננות והמעצימות. ממדרגה למדרגה את מבינה יותר ויותר שמכאן את צועדת רק קדימה אל המטרות שהצבת לעצמך ואל החלומות שחלמת עליהם זמן רב מידי.

את עושה את השינוי כבר בדרך וככל שאת עולה מעלה את שמחה ומאושרת.

בעזרת הקרניים שסביבך את מפיצה אור על כל הסובבים אותך.  במחשבותייך את מתרכזת בעתיד, בפעולות שאת הולכת לעשות, ברעיונות שעולים לך תוך כדי הטיפוס ובחוויה הנהדרת שאת עוברת בדרך אל הפסגה.

עכשיו את על ראש ההר. מלכת העולם! פורשת את ידייך לצדדים ומחבקת את עצמך. איזו הרגשה טובה להשיג את המטרה ולהיות חלק מתמונת ההצלחה שלך. כך בדיוק תיארת אותה!

כשאת מלאה בהרגשה עוצמתית את יורדת מטה במורד המדרגות כשאת לוקחת מכל התהליך את מה שטוב לך ויעיל עבורך לצורך מימוש החלום שלך בחיים.

את יודעת שהתובנות של התהליך הזה ילוו אותך עוד ימים קדימה ושעות רבות בתקופה הקרובה.

קחי איתך אל היום יום את כל התחושות, הרגשות, התמונות וההבנות שעלו לך תוך כדי המסע.

המסע שעברת הוא מסע שכולו אור כאשר כל קרן אור ענוגה נתנה לך תובנה חכמה על עצמך

ואפשרה לך להיזכר במי שאת ולהכיר עוד צדדים ומשאבים שלא ידעת אולי שקיימים בך.

עם תחושת החיות הזאת ותחושת הביטחון הגדול שיש לך  את מוזמנת לפקוח עיניים, לנער מעט את הידיים ולשחרר אותן, לפרוש את הידיים לצדדים כמו שעשית על פסגת ההר ולחבק את כל כולך ואת שפע היופי שלך!

נכתב ע"י :

מירב ברק . מנחה בדמיון מודרך ו-NLP
:טל' 08-8594593 נייד  054-7944525/6  פקס –  077-9112205