טקסט לתהליך בדימיון מודרך – דימוי הכוכב מאת: נאווה בר

את יכולה לעצום עיניים, ולאפשר לכל מאורעות היום לעבור ולדהות אט אט, לשקוע בספה ולאפשר לגוף לנוח,תוך כדי כך שהרעשים חולפים ועוברים בדיוק כמו המחשבות, אפשר לקחת נשימה עמוקה , בדיוק ככה, ולאפשר לה לצאת בנשיפה, ועוד אחת שיורדת עד הבטן התחתונה בעצלתיים, יש לנו את כל הזמן שבעולם, לעשות זאת בניחותא, ולהניח לגוף להיות רפוי, רך , נשפך כמו מים . את יכולה לשים לב למקצב הרגוע של הנשימה, בדיוק כמו הצלילים של גלי ים רחוקים,כשאת שוכבת בערסל, ועם כל נענוע, את שמעת את רחש הגלים הולך ומתרחק.

גל אחר גל, יוצרים המיה כשהם משתברים על החוף בקול עמום שהולך ונבלע. יש אנשים , שמתנדנדים בערסל, והקצב החוזר של הנענועים מכניס אותם לויברציות של שקט וכששוכבים כך בערסל, אפשר לראות את השמים ואת תנועת העננים המרחפים היוצרים צורות שונות, אפשר לשמוע את רחש העלים של העצים המתנועעים ברוח, לחוש את הרוח המלטפת, ואת חום השמש המרצדת, ובדיוק כמו השמש הזורחת מדי בוקר במזרח ושוקעת במערב, היודעת את מסלולה , ומאירה לכל הברואים את יומם, כך גם אנשים נוטים לדעת , את מסלולם, הם נעים אחרי מטרתם , אחר ייעודם, יום אחר יום,שעה אחר שעה, רגע אחר רגע , כפי שעושה זאת כל הגלקסיה שלנו ,בתיאום מושלם, כל אחד במסלולו, לכל כוכב כזה יש את המרכז שלו, והוא נע סביב עצמו, אבל גם נע סביב מסלולו, כשהוא שומר על מרחק משתנה מהכוכבים שלידו, אך מחובר כל הזמן למרכז שלו, והוא יודע שעליו להשלים מסלול, כל אחד, בקצב שלו, בזמן המיוחד רק לו, במסלול המיוחד והיחידי לו,

בכל פעם הוא מתקן ומשפר את המסלול, לפעמים הוא סוטה קצת פנימה לפעמים קצת החוצה, אך הוא יודע בדיוק את דרכו, הוא מכיר את מרכז הכובד שלו, ואת כח המשיכה שמסביבו, בדיוק כמו הפיתויים והכוחות המושכים מסביבנו כל הזמן, בדיוק כמו כל ההשפעות החיצוניות, והאנשים המושכים כל אחד לכוונו, כך גם הכוכב נמשך בין שני כוחות. ,אבל בדיוק כמו שהוא מתאים את עצמו ומתייחס לכוחות בחוץ , הוא נמשך פנימה אל מרכז הכובד שלו, ששומר עליו ועל הייחוד שלו,

כל כוכב הוא מיוחד, ולא חשוב כמה דומים לו יש ביקום, יש סיבה ותכלית לקיומו , וככל שהוא סובב סביב צירו וסביב כוכב גדול ממנו, כך הוא נעשה יותר מוגדר, יותר ברור, יותר עם זהות ברורה, ועם רצון מוגדר מה עליו להיות ולעשות.

כך הוא מפתח עקביות, וכך קטנות יותר ויותר ההשפעות של הכוחות החיצונים, והוא מוצא את האיזון, כך הוא יודע יותר מה מסלולו, לאן עליו לנוע, מה הם הכוחות המפעילים אותו, והוא עושה זאת בבטחה.

ועכשיו את יכולה להרגיש את העוצמה של להיות הכוכב זה,שמאיר את הדרך קודם כל לעצמו, אבל גם לאחרים, את יכולה לחוש את העוצמה הזאת בלדעת את הכוון ולפעול בעקביות, בלחוש את מרכז הכובד שלך, את החיבור למרכז, ולרצונות , ולדעת שגם את יכולה לפעול בדיוק מאותו מקום בבטחה, בשקט ומתוך היעוד הטבעי שלך, מתוך התכלית העמוקה שלך ,מתוך ציות לקודים ולערכים הפנימיים שלך, לנוע בעולם באופן טבעי כשאת יודעת את מקומך ואת יחודך. ואת יכולה לחזור לכדור הארץ, למדינה שלנו, לעיר הזאת ולחדר הזה, ולקחת מהתהליך רק את מה שיעיל ומועיל עבורך. עכשיו כשאת פותחת עיניים, את לוקחת את מה שנכון לך את יודעת שהפירות של התהליך הזה ימשיכו בשעות ובימים הקרובים, תמשיכי להעלאות רעיונות, תוכלי לחשוב בעתיד איך ליישם או להשתמש ברעיונות האלה, לחיים שלך., את מה שמשמעותי עבורך, מהתמונות, מהתחושות ,מהרגשות, מההחלטות מההרפיה ומשאר הדברים שאת לוקחת מהתהליך..עכשיו כשהעיניים שלך מתרגלות לאור, את מוזמת לחזור לחדר, לפקוח עיניים גדולות להסתכל לצד ימין ולצד שמאל, לסובב את אגרוף יד ימין, ואת אגרוף יד שמאל. לה.