מאת : רותי ג'ובני

דמייני את תמונת המטרה שלך.

כעת כשהכל סביבך שקט ומוזיקה נעימה ושקטה מושמעת בחלל החדר , את יכולה לעצום את עינייך, להתרווח בכסא ולקחת נשימה עמוקה, הרגישי כיצד ריאותייך מתמלאות בחמצן נקי ובריא, הרגישי כיצד הכתפיים שלך עולות ויורדות , וככל שתיקחי נשימה עמוקה יותר כך תרגישי שלווה ונינוחה יותר.

את רואה בדמיונך את הרגע הראשון הזה כשאת ניצבת מול המראה, והמראה מוצא חן בעינייך, את מחייכת ומרוצה שהצלחת להגיע למטרה שלך. את שומעת בדימיונך כיצד חברייך קרובייך ומכרייך מחמיאים לך את מרגישה קלילה ברוחך ובנפשך ונותנת למחמאות לעטוף אותך בהרגשה טובה ונעימה.

זה הרגע המיוחד לו ציפית ואת נהנית ממנו במלוא נשמתך.

כעת אני מזמינה אותך לדמיין קו זמן . קן שכיוון אחד שלו הוא העתיד והכוון השני שלו הוא העבר (נא הצביעי היכן כוון העבר , והיכן כוון העתיד) … מעולה.. וכעת את מדמיי ץת שאת עפה מעל קו הזמן , הרגישי את הקלילות שבריחוף, את החופש הרב, את המרחבים, הביטי למטה והסתכלי על הנופים, על האנשים והעולם שמתחתייך , את עוברת בקו הזמן עד לתאריך ולזמן המתאים שאת מזמנת לך ולמטרה להתרחש.

בעיני דמיונך את רואה את הרגע לפני וזה אומר שהנה הרגע הזה ממש מולך וזה זמן טוב לעשות צעד אחד לעבר הרגע הזה …

והנה את בתוך הרגע הזה!!

את יכולה להביט על התמונה מלמעלה או להתקרב אל התמונה מעט ולשמוע את כולם מחמיאים לך , ואת מרגחשה גאה ומלאת סיפוק.

עכשיו כשקבעת לעצמך את המטרה קבעי את התמונה .

חיזרי בריחוף מעל קו הזמן כל הדרך את ההווה, רחפי בקצב שמתאים לך והינך יודעת שכשאת חוזרת מהעתיד אל ההווה זה אומר שאת מלאת סיפוק …וזה זמן טוב לקחת נשימה עמוקה, להתרווח בכסא ולהביט בדימיונך על כל האירועים שהביאו אותך אל תמונת המטרה . יכול להיות שתראי אותם מלמעלה או שאולי בדרך תישמעי קולות הנובעים ממקום שנמצא מתחתייך או שפשוט תרגישי איך זה לחזור חזרה מהעתיד שזימנת לעצמך ולחוש מלאת בטחון וסיפוק שאכן זו דרך נוחה וקלה עבורך להשיג את המטרה, זו דרך בטוחה!!

אני מזמינה אותך לחזור חזרה מהעתיד ולרחף מעל כל האירועים שקדמו לזה , חזרה כל הדרך אל ההווה.

חוזרת אל ההווה עם הפנים לעתיד.

את יכולה לראות את קו הזמן מתרחב , מתמלא באור ובהמון אפשרויות , אפשרויות שכבר בנית אותן אצלך ואת יודעת שהן ניתנות להשגה ואין בהן כל דופי או מכשול..

עכשיו כששתלת את המטרה בעתיד זה הזמן לנחות חזרה בהווה

מרחפת כל הדרך חזרה אל ההווה

.אפשרי ללא מודע לקחת מהתהליך את כל מה שטוב ויעיל

והרי את יודעת מה טוב עבורך!! זו דרך שאת סללת וראית שהיא נכונה עבורך וככל שתתרכזי בה כך תשיגי אותה בצורה הטובה והקלה ביותר , כי אצלך נמצאים כל הפתרונות וכל הרעיונות המעולים – ורק מה שטוב ויעיל עבורך – רק אותו את תיישמי.

את מוזמנת להיות נכונה ופתוחה לכך שהלא מודע שלך יכול להמשיך בימים הקרובים לעבד את התהליך וזה טוב עבורך , כי ככל שהדברים יופנמו פנימה כך תרגישי בטוחה יותר, כך יועלו ממוחך רעיונות שונים ומוצלחים .

כעת הנך מוזמנת לחזור חזרה בחושים מחודדים כמו אחרי תנומה טובה , כמו אחרי חלום מתוק, את מוזמנת לקחת נשימה טובה ועמוקה.. המודעות חוזרת .

התחושה חוזרת לכפות הידיים ולכפות הרגליים שרוצות לזוז, את ממלאת את ריאותייך באויר בריא ונקי שממלא אותך באנרגיה חיובית, את מרגישה שהצוואר רפוי ואת רשאית להזיז את ראשך לצד ימין ולצד שמאל וזה הזמן לפקוח עיניים…אחת שתיים לפתוח עיניים.