למחפשים מנחת  NLP באיזור  חיפה והקריות:

אודות איילה.

במסגרת מסעי הפנימי להתפתחות והעצמה אישית הגעתי ל-nlp מתוך רצון ליצור שינוי בחיי.

עבדתי שנים רבות במשטרת ישראל והחלטתי לפרוש ולממש את הפונציאל שלי.

חיפשתי תחום שבו אוכל לעזור לאנשים ולתרום מנסיוני הרב והידע שיש ברשותי.

בחרתי להתמקד בשני תחומים עיקרים הפרעות קשב וריכוז וזוגיות ומשפחתיות.שבהם אני משלבת טכניקות מה-nlp.

למדתי אימון להפרעות קשב וריכוז ולקויות למידה.רכשתי כלים רבים איך ללמד את הילד לנהל את ההפרעה שלו ממקום מעצים ובונה ולא לאפשר להפרעה לנהל אותו. כאם לילד עם צרכים מיוחדים ולילד נוסף עם הפרעות קשב וריכוז אשר השפיעו על חיי ולימדו אותי מה זאת אהבה וקבלה ללא תנאי ומהי אהבה בכלל.

הובלתי את שניהם להצלחות ,עי אימון המוח מחדש ,הם התחילו להאמין בעצמם וביכולות שלהם . נתתי להם כלים להתמודד ולהתקדם בחיים . בעקבות ההצלחה הגדולה עם ילדי לקחתי זאת למקום של צמיחה והבנתי את יכולתי וכוחותי לעזור לאחרים עם טכניקות לשינוי מה-nlp.

תחום נוסף שבחרתי להתמקד בו הוא זוגיות ומשפחה. למדתי אימון זוגי ומשפחתי בכללת גומא ומורה דרך לזוגיות בשיטת אימאגו בחוויה הדיאלוגית, בית ספר לזוגיות. וכדי להעצים את התהליך ולהביא את המונחה לתוצאות טובות יותר בתחום הזוגיות אני משלבת טכניקות מה-nlp. שיוצרות שינוי מהיר בחשיבה בכל הנוגע למערכות יחסים עם עצמך ועם בן הזוג שלך.

אני מאמנת ומתמקדת בכל מעגל הזוגיות, שיפור היחסים בתוך המשפחה, שיפור ההורות ממקום מעצים, הצבת גבולות בתוך המשפחה , איך להיות הורים סמכותים יותר, איך ליצור זוגיות טובה ולהיות מאושרים יותר בתוך המשפחה.

בשני הנושאים האלו ובכלים הרבים שיש ברשותי בתחום האימון, nlp,

אימון רוחני, קלפים טיפולים, מודעות עצמית .אני שמה דגש על nlp

אשר יאפשר למונחים להכיר ביכולות שלהם ליצירת מציאות רצויה במערכות יחסים וללמד את הילד או המתבגר להאמין בעצמו ולמקד אותו לעבר המטרה עי אימון מחדש של המוח .

nlp גורם לשינוי ולניהול המחשבות והרגשות בצורה חיובית יותר וע"י מנתב זאת להתנהגות רצויה.

באימון בשיטת nlp מקבל המתאמן כלים לשימוש והעצמה יום יומית שעוזרים למונחים לשנות את גישתו לחיים ולהגיע לתוצאות שיגרמו להם אושר והצלחה.

אני משלבת גם תהליכים בדימיון מודרך לפתירת קונפליקטים,יציאה מתקיעויות, קבלת החלטות .

ה-nlp מראה איך מחליטים ומתקדמים הרבה יותר מהר ממה שאתם חושבים ומבינים שהמחשבות שלכם בכוחם ליצור את המציאות שלכם.

יום נפלא

איילה

ליצירת קשר עם איילה:
052-6711830

ayala20101@bezeqint.net