טיפול NLP

שנים האחרונות יש לא מעט דיבורים על דמיון מודרך ו-NLP, כמו גם על קווי הדמיון והשוני ביניהם. במאמר זה לא נעסוק בנושא זה באריכות, אך נציין כי ברוב המקרים מי שלומד NLP לומד גם דמיון מודרך ככלי אחד מיני רבים, בארגז הכלים שהוא רוכש במהלך הקורס.

לחצו על הקישור להמשך קריאה על טיפול NLP

 

לימודי דמיון מודרך

לימודי דמיון מודרך בהנחיית מכללת קגן – כוחות הדמיון של האדם הם אחד מן הנושאים המרתקים ביותר בכל הקשור לנושא המסתורי של התודעה האנושית. יש כאלה שטוענים שבאמצעות כוחות הדמיון ניתן להשפיע על המציאות שלנו, ואף על המציאות של הסובבים אותנו, בדרכים הנחשבות מסתוריות רק בעיני מי שלא יודע כיצד הקסם עובד הלכה למעשה.

לחצו על הקישור להמשך קריאה על לימודי דמיון מודרך

 

NLP ו-EFT

מה זה (NLP (Neuro Linguistic Programming ? – יש דרכים שונות להגדיר מה זה NLP. אחת מהן היא שה-NLP הוא תוכנת הפעלה למוח. תוכנת הפעלה עם הוראות הפעלה. היום ישנם מחקרים שמאמתים מדעית את מה שה-NLP אמר לפני עשרות שנים מתוך תצפיות על אנשים. ה-NLP כולל ארגז של כלים מהירים ואפקטיביים לשינוי עמוק ומהותי שעומדים במבחן הזמן. הוא מתמקד בעיקר באיך אנשים עושים את אשר הם עושים ואינו עוסק בשאלה למה אנשים מתנהגים כפי שהם מתנהגים.

לחצו על הקישור להמשך קריאה על NLP ו-EFT

 

אימון אישי Coaching

ם אתם נרשמים אל לימוד אימון אישי, בשביל לקבל אימון אישי coaching, חשוב כמובן שתכירו את התהליך שאתם הולכים לעבור. טכניקות של אימון אישי coaching מתבססות על עיקרון פשוט מאד – לכל אחד מאיתנו יש מטרות שהוא רוצה להשיג, לכל אחד מאיתנו יש כישרונות ותכונות שהוא התברך בהם, ולכל אחד יש את הפחדים והעקבות שלו. אמת, אנחנו רק בני אדם, ולכן יש לנו גם קשיים אישיים. אבל בעזרת…

לחצו על הקישור להמשך קריאה על אימון אישי Coaching

 

NLP לעסקים

בעשור השני של המאה ה-21, הכל מתוכנת וטכנולוגי ובכל זאת,הצלחה או כישלון מותנים בגורם האנושי, בסמכות המוקנית למקבל ההחלטות, בכל דרג ומעמד. המנהל המודרני, בעולמנו המתקדם, יכול להשיג או להפסיד, בהתאם להתאמת כישוריו, כישרונותיו וקשריו, ליעדים מוגדרים מראש – מראשו שלו. כיום רווח בקרב חוג המנהלים הבכירים במשק, השימוש במאמן אישי (קואצ'ר), זה המדריך אותו להיות מי שהוא באמת, בדרכו להיות "מישהו" וירטואלי שאותו מנהל מבקש לחקות ולהעתיק.

לחצו על הקישור להמשך קריאה על NLP לעסקים

 

שיטת NLP

מהי שיטת NLP ? – שיטת NLP (הכוללת בתוכה בין היתר תהליכים של דמיון מודרך )יוצאת מנקודת הנחה שכל אדם הוא מאגר אדיר של משאבים. תת-המודע הינו אותו מחסן אדיר של ידע , יכולות , ועוצמה ריגשית רק שכשמו כן הוא לא מודע. וניתן להסתכל על מהות התהליך הנל"פיסטי כחיבור של אדם אל מאגר המשאבים שלו אל אותם יכולות וידע שאגורים בפנים , אם תרצו אותה חוכמה פנימית שיש בכל אחד ואחד מכם.

לחצו על הקישור להמשך קריאה על כותרת_העמוד

 

לימודי אימון אישי

פרוש המילה Coach באנגלית הוא מאמן, וגם כרכרה.
הכרכרה מסמלת את התנועה מהמקום בו אתה נמצא למקום אליו אתה רוצה להגיע. כך גם באימון שמתמקד בשאלה היכן המתאמן נמצא היום, לאן הוא רוצה להגיע והארת הדרך שתוביל אותו למטרה. האימון התחיל כגישה לשיפור ביצועים בספורט והיום הוא בשימוש בכל תחומי החיים (אישי, עסקי, ניהולי)

לחצו על הקישור להמשך קריאה על לימודי אימון אישי

 

אימון אישי ועסקי

לשלב בין אימון אישי ועסקי ולהגיע להישגים חדשים! אתם מעוניינים לחתור למטרות חדשות בחיים העסקיים שלכם? בטח כל הזמן מציעים לכם לעבור אימון עסקי מיוחד. אבל האם חשבתם פעם לעבור אימון אישי ועסקי? אבל מה בין קורס אימון אישי לבין אימון עסקי? האמת היא שכל מי שעוסק בתחום האימון האישי והעסקי, יודע שהאישי והעסקי אף פעם לא באמת מופרדים אחד מהשני. איך שאתם מתנהגים בבית משפיע על הצורה של ההתנהגות שלכם בעבודה – וההפך.

לחצו על הקישור להמשך קריאה על אימון אישי ועסקי

 

אימון אישי לחיים

לעבור אימון אישי לחיים טובים יותר – לא פעם אתם שומעים כל מיני פרסומות ומודעות שונות, שמציעות לכם לעבור קורסים שונים לאימון אישי שיוביל לחיים משגשגים יותר, טובים יותר ובריאים יותר. אבל האם באמת האימון האישי לחיים הוא טכניקה אמיתית? האם מדובר באמת בשיטה ששינתה חיים של אנשים? ובכן, תלוי כמובן איזו שיטה של האימון לחיים אתם בוחרים לקחת בתור הכוונה לחיים.

לחצו על הקישור להמשך קריאה על אימון אישי לחיים

 

אימון אישי בקבוצה

הרבה דברים כבר נכתבו בעבר על לימודי אימון אישי, ועל טכניקות שונות של אימון אישי, שנועדו לפתח את החניך. אבל האם אי פעם שמעתם על אימון אישי בקבוצה? על פניו, המונח אימון אישי בקבוצה כולל בתוכו דבר והיפוכו – אם מדובר בסוג של לימוד אימון אישי, שנועד להשיג מטרות אישיות, איך זה שמקיימים אותו בקבוצה עם מספר אנשים?

לחצו על הקישור להמשך קריאה על אימון אישי בקבוצה

 

דמיון מודרך בלידה

איך אפשר להשתמש בדמיון מודרך בלידה ובתקופת ההריון? באופן כללי, אפשר לומר שדמיון מודרך הינו תהליך בו משתמשים ביכולת חשיבה מיוחדת שיש לנו, בכדי ליצור תקשורת עם תת-המודע ולהשפיע על אותם תהליכים שאנו לא מודעים אליהם אך מתרחשים בתוך גופנו. במהלך הלידה וגם בתקופה הקודמת ללידה – תקופת ההריון ואף לפניו , זוהי תקופה משמעותית ביותר לא רק מהבחינה של יצירת חיים חדשים אלא גם מבחינת תהליכי השינוי הפיזיים והרגשיים שעוברים על האישה

לחצו על הקישור להמשך קריאה על דמיון מודרך בלידה

 

הסוד של דיסני

ולט דיסני האמין שהסוד להגשמת חלומות מורכב מסקרנות, בטחון, אומץ ועקביות. וולט דיסני (1901-1966) היה אנימטור, הפיק סרטי אנימציה, יצר את פארק השעשועים המפורסם דיסנילנד וייסד את אולפני חברת וולט דיסני. דיסני היה מועמד 59 פעמים לפרס האוסקר וזכה ב-22 פרסים, ארבעה מהם בשנה אחת. בדרכו להצלחה דיסני פשט את הרגל, איבד את הזכויות על המותג הכי מצליח שלו באותו הזמן, אוסוולד הארנב ואיבד את צוות האנימציה שלו. רק אחרי 78 שנים זכתה חברת וולט דיסני בשנית במותג אוסוולד הארנב…

לחצו על הקישור להמשך קריאה על הסוד של דיסני

 

קורס Coaching

בשנים האחרונות אנחנו עדים להתעניינות הולכת וגוברת בתחום ההתפתחות האישית. אם בעבר אנשים רבים היו מתביישים להודות בפה מלא שהם נפגשים עם פסיכולוג או פסיכיאטר כמה פעמים בשבוע, היום לרוב האנשים אין בעיה לספר על כך לאנשים שהם זה עתה הכירו. אחת מן התופעות הנלוות להתעניינות הגדלה בהתפתחות האישית, היא התופעה של קואצ'ינג אימון אישי

לחצו על הקישור להמשך קריאה על קורס Coaching

 

קואצ'ינג אימון אישי

אם מעניין אתכם לשפר את איכות חייהם, ואפילו מוכנים לנקוט בצעדים הדרושים על מנת לעשות זאת, קרוב לוודאי ששמעתם על אימון אישי. אך אם עוד לא יצא לכם לחוות תהליך של אימון אישי ממקור ראשון, במאמר זה נחלוק עמכם חלק מהסיבות בגללן כדאי לכם לפנות אל קואצ'ינג אימון אישי

לחצו על הקישור להמשך קריאה על קואצ'ינג אימון אישי