פוקוס בחיים

על להתרכז במשאבים החיוביים שלכם –   תהליך שנכתב ע"י אופק פלוט

אני הולך לדבר עכשיו על המשאבים החיוביים שלנו. לכל אחד מאיתנו יש משאבים חיוביים בהם אנו משתמשים במודע או שלא במודע. גם לך! גם לך! ( כדי להתחבר למאגר המשאבים החיובים שלכם )אתם יכולים להיזכר במקרים בעבר בהם הגעתם להשגים טובים או השגתם את התוצאות שרציתם…. . אולי היה מקרה כזה ממש לאחרונה… או שעבר כבר זמן מה מאז הפעם האחרונה שזה קרה… אבל עכשיו שאתם נזכרים במקרה הזה, ובתכונות, ובכישורים ששימשו אותכם כדי להשיג את ההצלחה, אתם תוכלו לשים לב אולי גם לפעמים אחרות שהשתמשתם בהצלחה בתכונות וכישורים אלה. אלו חלק מהמשאבים החיוביים שלכם והם עומדים לרשותכם בכל עת שתזדקקו להם. אולי אפילו הספקתם להיזכר בינתיים במקרה טרי יותר בו השתמשתם במשאבים החיוביים הללו, כי עכשיו שאתם מעבירים את הדברים בראשכם אתם יכולים לשים לב לכל מיני הצלחות קטנות לכאורה שהגעתם אליהם באמצעות משאבים חיוביים אלו, אפילו השגים שנראים לכם מובנים מאליהם, מרוב שהמשאבים הללו כבר טבועים בכם ומוטמעים בתוככם.

וזה נהדר! כי זה אומר שאתם מגיעים להשגים כל הזמן! בין אם אתם שמים לב ובין אם לאו. וככל שיותר תשימו לב להשגים שלכם כך הם ילכו וירבו! וככל שתשתמשו ביותר משאבים חיוביים כך תגיעו ליותר השגים. והרי יש ברשותכם את כל המשאבים החיוביים שאתם צריכים!

אתם יכולים לחשוב על משאב שאתם מרגישים שתזדקקו לו בזמן הקרוב? אולי יש סיטואציה מתקרבת אשר אתם מרגישים לא בטוחים בקשר להתמודדות שלכם איתה… ואולי לא מדובר דוקא בסיטואציה ספציפית אלא באופן כללי אתם מרגישים שחסר בחייכם משאב מסויים  שיכול היה להועיל לכם…  עכשיו, כשאתם מקדישים לזה מחשבה, אתם יכולים אולי להיזכר במקרים בהם דוקא השתמשתם במשאב זה בעבר, אולי בסיטואציה שונה לגמרי מזו שעומדת בפניכם עכשיו, או סיטואציה דומה אבל השימוש היה כה טבעי כך שלא שמתם לב לכך. אנשים משתמשים בהמון משאבים חיוביים באופן טבעי כל הזמן. זה פשוט וקל, וניתן ללמידה ללא בעיה. איך הייתם מרגישים אם יכולתם עכשיו להשתמש במשאב הזה? האם הייתם עושים זאת כבר עכשיו או מחכים לסיטואציה מסויימת בה תרגישו ש… זה הזמן הנכון לזמן אותו… נכון! זה פשוט… עניין של תרגול ומודעות, כמו שאתם כבר מודעים לכך… שבכל רגע שתרצו אתם יכולים להיות בעלי משאבים, חיוביים, ומוצלחים!