תרגי ל בדמיון מודרך להשינוי  דפוסי חשיבה מעקבים – מאת עליזה גלבוע

 

דמיין את המחשבות שלך כמו תמנון

תמנון שיושב בחושך יושב בחושך יש לו הרבה זרועות, הרבה רצונות

….

עכשיו כשאת יושבת בכסא הזה כאן מולי עם המחשבות על התמנון הזה שלא מסוגל

כשאת מרגישה את הכבדות הזו בחושך הזה את מוזמנת לעשות שינוי

ולאפשר לתמנון לשחרר את הזרועות האלו שיכולות ורוצות כל כך לעשות,

את מוזמנת לשים לב לנשימה שלך, לאוויר שנכנס וממלא את הגוף, ולאוויר שיוצא

לשים לב לכתפיים שבכל נשימה הן עולות ובכל נשיפה יורדות

את מוזמנת לעצום את העניים כשאת מרגישה מוכנה לכך

יש סיכוי שהן יעצמו מעצמן תוך כדי התהליך, שהעפעפיים יסגרו אט אט בזמן שאנחנו נכנס לעולם הדמיון

את מוזמנת לשחרר את המודעות ולאפשר לתת מודע להעלות כל דבר שמזדמן לו ושיכול תרום לתהליך שלנו.

ועכשיו כשהעניים שלך עצומות את יכולה להיות התמנון הזה או תמנון אחר את מוזמנת לנשום עמוק ולשחרר…

ושוב לנשום עמוק להרגיש את האוויר ממלא את ריאותייך ולשחרר אותו ולאפשר לו לנקות את הגוף בדרכו החוצה…ועכשיו כשאת נינוחה את מוזמנת להיות התמנון האחר ואול אפילו יצור אחר מעט דומה כמו למשל … מדוזה בעל זרועות רבות והיא נעה בקלילות ושולחת את זרועותיה לכל אבר … כן ככה , את רואה את זה עכשיו …יופי.

היא נעה בחופשיות במים וקרני האור שחודרים מבעד מאירים לה … היא יכולה המדוזה הזו שמקודם הייתה תמנון שחור כבד ועכשיו הפכה למדוזה שנעה בקלילות בים הכחול היא יכולה גם לרחף… כן , נכון, את רואה את זה…

את יכולה גם להרגיש את זה… ואם תרצי הגוף שלה יכול גם לרחף. כן ככה ממש לרחף בקלילות…

ועכשיו את צומחת מתוך הגוף המרחף הזה…יופי , ככה, את יכולה להרגיש את זה… את גאה ומשוחררת, הזרועות שלך נעות בקלילות, מפזרות אור… את רוקדת… ומתחילה אט אט להסתובב כשזרועותייך נפרסות סביב סביב… גם החצאית שלך הבלרינה נפרסת תוך כדי הסילואט.. יופי, כן, את יכולה לראות את זה… ולהרגיש את התחושה הנעימה הזו של החופש… כן, את מפנה את הראש מעלה, כשאת מתופפת על על קצות האצבעות בקלילות, מסתובבת , מסתובבת, ומסתובבת. את לבושה בבגד ריקוד ורוד ועליו חצאית בהירה בצבעי ורוד בהיר ולבן, את יכולה לחוש את האוויר החופשי ונושמת אותו אל תוכך תוך כדי הריקוד הנפלא הזה, ותחושה של חופש והנאה עוטפת אותך.. יופי,כן, את מרגישה את זה עכשיו… אולי את קצת מסוחררת אבל זה לא מפריעה לך כי את יודעת שזה בא מחוויה נעימה של ריחוף של חופש של שלווה … ועכשיו כשאת חווה את החופש הזה את היכולת המופלאה של להיות רקדנית קלילה וחופשייה, את מוזמנת להאט את קצב הסיבובים, וליהנות תוך כדי מגופך המשוחרר… כן, ככה, יופי…. לתת לזרועותייך לרדת ולנוח לצידי הגוף, יופי,כן… לאפשר לכפות רגלייך לנוח על הרצפה הקרירה הנעימה, ולברכייך להשתחרר מעט… ככה יופה, עכשיו הרבה יותר טוב… את הראש והמבט את מוזמנת להישיר קדימה… כן , לקחת נשימה עמוקה, לספוג את האוויר הנעים והנקי הזה שסביבך… לחוש את גופך הנינוח, הרפוי, הרגוע שזה עתה ריחף באוויר ועכשיו הוא נח וטוב לו ונעים לו והוא שלו… כן נפלא, אני רואה שאת חשה את זה … יופי. את יכולה לחוש גם את האור החמים שמלטף את פנייך… ועוד מעט כשאספור מחמש לאחד את תפקחי את עיניך ותחזרי לכאן ועכשיו כשאת לוקחת איתך את החוויות הנעימות מהמסע הזה שהיית בו עכשיו כשאת יודעת שאם רק תרצי את יכולה להניע את זרועותייך בקלילות, לרקוד, להיות חופשייה, לצבוע את חייך בוורוד, לממש את כל רצונותייך ולממש את כל יכולותייך. אני מזמינה אותך לנשום נשימה עמוקה… ארוכה.. יופי כן, ככה, ועכשיו לנשוף נשיפה קלה ואיטית ושוב לנשום… ולנשוף יופי חמש… ארבע… שלוש… שתיים… אחת.

 

נכתב ע"י : עליזה גלבוע