NLP Master Practitioner – קורס מאסטר

קורס NLP MASTER PRACTITIONER ומסלול מתקדם למנחים בדמיון מודרך

סילבוס הקורס – NLP Master practitioner

קורס המשך ל-NLP Practitioner. מטרת הקורס לאפשר העמקה בידע של התכנים והבנה לעומק של התהליכים שנלמדו בקורס הראשון. כמו כן, הרחבת המיומניות ומתן כלים פרקטים נוספים.

5 סגנונות תקשורת

אבחון והתאמה לסגנונות תקשורת שונים: המאשים, המנתח, המשבש, הפייסן והממוקד.

Meta Programs

תבניות חשיבה בסיסיות / תוכניות-על / הטייסים האוטומטיים אשר נמצאים לכל אחד בראש ומכוונים את החשיבה וההתנהגות ברמה הלא-מודעת. ניתן לראות בתוכניות-על אלו את הפילטרים הפנימיים/המשקפיים דרכם אנשים תופסים את המציאות, מבינים אותה מחליטים כיצד להתנהג. נלמד לאבחן את תוכניות-על, ליצור לכל מונחה פרופיל של תבניות החשיבה שלו. להבין כיצד תוכניות-על אלו משפיעות על האדם בתהליך החשיבה ובקבלת החלטות. איפה הן מועילות ואיפה הן מגבילות. כיצד ניתן להגביר מודעות לתוכניות אלו, להגביר גמישות ולהשתמש בתוכניות-על אלו ליישומים שונים. עבודה עם תוכניות-על מאפשרת לעשות שינויים ברמה העמוקה ביותר.

Meta Model

שאלות שעושות שינוי, חשיפת עיוותי תפיסה של המציאות שמתבטאים בשפה. איך לאבחן מהר יותר וטוב יותר איך המונחה תופס את המציאות, איך להגיע מהר יותר לנקודות המשמעותיות בעיני בן שיחתך, איך לעלות מידע בצורה קלה ויעילה, ולשפר את התקשרות.

מעצבי האמונות הערכים

זיהוי ושינוי אמונות מגבילות. אבחון סולם הערכים כולל תהליך עוצמתי של יישור הערכים.

Logical Levels Alignment

נלמד להסתכל על כל נושא דרך הרמות הלוגיות כפי שרוברט דילטס מיפה. נלמד לזהות באיזה רמה לוגית נמצא כל משפט שמישהו אומר. לעלות ולרדת ברמות הלוגיות בהתאם לתוצאה שאנו מעוניינים. תהליך עוצמתי של יישור ברמות הנוירו-לוגיות בנושא שתבחרו. חיבור פנימי ב-6 רמות שיוצר חיבור חזק לעוצמות, ליכולות, לאמונות, לערכים, לזהות ולייעוד.

Sleight of Mouth

זריזות לשון – דפוסי שפה מתקדמים ליצירת שינוי והשפעה, בדומה לכך שקוסמים משתמשים בזריזות ידיים כדי להזיז/לשנות משהו מבלי שהצופה ירגיש כדי ליצור את הפליאה שבקסם. כך מומחי התקשורת משתמשים בזריזות הלשון שלהם לשנות אמונות/תפיסות וליצור השפעה ושיכנוע. בסיטואציה טיפולית או בכל סיטואציה. דפוסי שפה אלו פותחו ע"י רוברט דילטס מלמידת דפוסי שפה בהם השתמש ד"ר ריצ'רד בנדלר מפתח ה-NLP.

אסטרטגיות

רצף של פעולות חשיבה והתנהגות המובילות לתוצאה ספציפית. מאפשר למידה, הבנה, ושינוי של -דפוסי חשיבה והתנהגויות. נלמד לזהות ולהשתמש באסטרטגיות שונות כגון אסטרטגיה למוטיבציה, לקבלת החלטות, ללמידה ועוד.

העצמת כריזמה אישית וכישורי פרזנטציה

אומנות העברת מידע אישי, מקצועי שיווקי. להיות מומחה בתקשורת בין אישית. להיות בהיר יותר, עוצמתי יותר, יעיל יותר ומסקרן יותר… למקסם יכולות שלך כמנחה, כפרזנטור, ובכל סיטואציה של שיחה. נלמד את העברת המסרים במבנה ה-4mat ועוד.

Modeling

דיגום מיומנויות שיוצרות הצלחה. היכולת לבחור מודל של התנהגות, יכולות, הצלחה או כל ביטוי של מצוינות ולהוציא ממנו את המבנה שמייצר את התוצאות הרצויות. ללמוד מהצלחות שלנו בתחום אחד לתחומים אחרים ולדגום מאנשים אחרים שיכולים לשמש לנו כמודל. כיצד תוכלו לדגום בעצמכם תבניות של פעולות ודרכי חשיבה של אנשים בעלי יכולות יוצאות דופן. איך למפות את הדפוסים של השימוש במערכת השפה הפנימית של האדם ולמצוא מהו ההבדל שעושה את ההבדל. איך לשכפל הצלחות של אנשים שיכולים להוות מודל עבורכם בתחומים השונים ואף איך ללמד אחרים ללמוד מהמודל שבחרתם. חלק מהתהליך יהיה פיתוח דגם של מצויינות ממודל שתבחרו כולל כתיבת מאמר על כך. נושא עליו תוכלו לפתח סדנה משלכם או אף לכתוב ספר. הדיגום הינו תהליך מובנה שנמצא בבסיס טכניקות רבות שפותחו ב-NLP.

עמדות תפיסה

הסתכלות על ארוע מזויות שונות כדי ליצור שינוי.

עולם החלום וקבלת מסרים מהלא-מודע

החלומות הינן דרך לקבלת מסרים מהלא-מודע. בכל חלום מעביר הלא-מודע בשפתו הסמלית מסרים. הזדמנות להקשיב ולקבל תובנות מהלא-מודע. נלמד את טכניקת משולש פיענוח החלומות. טכניקה פשוטה ועוצמתית שהופכת את העולם הפנימי למקור לידע וחוכמה.

משא ומתן ופתרון קונפליקטים

שימוש בטכניקות NLP לקירוב בין עמדות מנוגדות. יעיל לפתרון קונפלקטים פנימיים בין האדם לעצמו וקונפליקטים חיצוניים.

דגש על יישומי NLP בתחום הבריאות

טיפול בכאב, באלרגיות ובמחלות על-ידי שחרור של שורש הבעיה.

•  שנוי הרגלים כפייתיים

שימוש בסבמודלטיז (Submodalities) כדי לשנות הרגלים. לשכלל את היכולות לשימוש בסבמודלטייז, טכניקות כמו: Compulsion Blow-Out ,Designer Swish ופיתוח אישי של טכניקות סבמודלטיז.

•  עוגנים מיוחדים

הרחבת הכישורים שלך בשימוש בעוגנים ראיתיים, תחושתיים ושמיעתיים. יצירת עוגנים מרחביים ויצירת Slide Anchors.

•  Time Line

טכניקות לשינוי עמוק ועוצמתי המבוססות על קו הזמן.

אימוני פריצת דרך

 מודל פרקטי לעבודה מרוכזת לצורך יצירת פריצת דרך.

•  שימוש מתקדם במטאפורות

שימוש במטאפורות עמוקות ובלולאות מכוונות. איך לקחת את יכולות השימוש במטאפורות הן בשיחה רגילה והן בהנחיה של תהליכים להעברה והטמעה של מסרים רצויים. שימוש בדימויים ליישומים ספציפיים.

זה לא רק על ללמוד. זה להיות

 ———————————————————————–

מחיר הקורס: 7,380  ש"ח.

בהרשמה מוקדמת: 6,380 ש"ח. ניתן לשלם ב-8 תשלומים שווים.

————————————————————————

לקבלת פרטים נוספים הכניסו את פרטיכם בטופס
ואנו נחזור אליכם תוך זמן קצר

ניתן גם לחייג למספר : 03-7510720

דואר אלקטרוני
שם
טלפון
הודעה
למיידע נוסף