תהליך בדמיון מודרך– מציאת הייעוד- קארן לוגאסי

תהליך בדמיון מודרך- מציאת הייעוד 1
שלום לך,
בדקות הקרובות אני אזמין אותך לשים לב לנשימה שלך ולהתרווח..
אזמין אותך לקחת נשימה עמוקה ולשחרר. ושוב , לקחת נשימה עמוקה ולהרפות, אתה מוזמן לשים לב כיצד האויר נכנס, וכיצד האויר יוצא, שם לב מה קורה לגוף כשהוא מתמלא באויר חדש ואיך הוא מרגיש כשהאויר יוצא ומפנה מקום לנשימה הבאה.
אתה מוזמן לשים לב לצלילים השונים שיש כאן בחדר או מחוצה לו, אתה יכול לשמוע את קצב הנשימה שלך, להרגיש את גופך על הכסא, לשים לב כיצד מונחות רגלייך ולהתכוונן לתנוחה הנוחה ביותר עבורך. אין צורך להקשיב לכל מילה כי גם אם לא תקשיב לכל מילה, תת המודע שלך יזהה ויקלוט את המסרים המיועדים לו, לכן עם כל נשימה אתה יכול להרפות יותר ויותר .
בנשימה הבאה אזמין אותך לשים לב לדרך שבה האויר נכנס אל הגוף ולראות האם הוא זורם או שנעצר, אם יש מקום כזה, נקדיש מס רגעים ונכוון את הנשימה לתוכו, בעזרת הדמיון אתה יכול לראות כיצד בכל נשימה נכנסת אנרגיה חיובית שמטעינה את הגוף וכיצד בנשיפה האויר משחרר כל מתח או חוסר נוחות או כל דבר שאתה רוצה לשחרר.
לכן ככל שתאפשר לעצמך להרפות כך תתמלא בחמצן החיוני להטענה של הגוף, ולהרפיה .
כעת שאתה רפוי ונינוח אני אזמין אותך לדמיין יום שמש בהיר שבו אתה פוסע בחיק הטבע, מביט סביבך ושם לב לשמיים, רואה את גווני תכלת הבהירים, מרגיש את הרוח הקלילה שמנשבת, היא נעימה לך, מזכירה לך ליטוף של אמא, רך ונעים, אתה יכול לשים לב היכן בגוף יש תחושה נעימה ולתת לה להתפשט, אפילו לתת לה צבע.. וככל שאתה ממוקד אתה יכול לשמוע את שירת הציפורים ואת ההרמוניה, שמאפשרת חיבור אל הילד הפנימי שבך. ככל אתה שפוסע במרחב הקסום אל תוך הטבע, ההרפיה שלך מתעמקת, וזה אומר שאתה יכול להנות מהמסע בתוך הטבע ולפגוש את מחשבותך, אתה מבחין בגוונים השונים שמסביבך, שמסמלים עבורך קשת של רגשות חלקם שמחים, חלקם מכונסים, צבע אחד מזכיר לך את החיות שבך והאסרטיביות וצבע אחר מזכיר לך את החמלה שבתוכך כך שבאופן טבעי אתה נמשך אל שדה הפרחים שנמצא במרחק הליכה, הינך פוסע צעד אחרי צעד שגופך מלא בהתרגשות אתה מוצא מרבד מרהיב של צבעים הנשקפים מפסגתם, שם לב לצורה המיוחדת של הגבעולים, חלקם קצרים, חלקם ארוכים, אתה יכול להרגיש את מרקמם השונה, האחד חלק, האחר מחוספס, אתה מתבונן בעלי הכותרת ושם לב שעלי הכותרת מחוברים למרכז ומן המרכז העלים גדלים החוצה, כך תרגיש עוד מעט או בדקות הקרובות כמישהו שמחובר לעצמו פנימה, תחושת המרכז יוצרת שלמות וסנטר מאוד חזק וככל שתאפשר לעצמך להתחבר פנימה כך תוכל לפרוש את עלי הכותרת שלך ולהגיע למקומות רבים שאת חלקם עוד תגלה בדרך..בעצם כל הפרחים מאוד דומים אך גם מאוד שונים לכל פרח יש את צבעו המיוחד,ריחו וצורתו הייחודית שניתנה רק לו כמו בעצם בחיים לכל אחד יש מבנה מיוחד ויחיד שניתן לו, ידיעה זו מעוררת בך שקט פנימי לקראת חיפוש הייעוד שלך משום שהינך מיוחד, ולכן ממתינה עבורך דרך מיוחדת ומותאמת בדיוק להוויתך ולרצונותך העמוקים שנמצאים ברום נשמתך אתה יודע שבעולם הרוחניות אין משהו שבא על חשבון משהו, לכל אחד יש מקום, דרך ומשימת חיים בעולם זה, לכן אתה יכול להיות רגוע כי יש לך מקום ומה לתרום למען הטבע והאנושות..
בעוד אתה מתפעל מיופיים של הפרחים, אתה שומע ממרחק שירה נעימה, וככל שאתה מתקרב אתה מבחין בקבוצת נשים שרוקדות ושרות, כמו שירת הברבורים, פוסע עוד פנימה ומבחין שלכל אישה יש זר פרחים עטור על ראשה, זה מאוד מסקרן אותך, אתה נמשך באופן טיבעי לאנרגיה הנעימה שזורמת ולרכות שבתנועה, אתה מרגיש קליל בלי שום מחשבה, וכמו בכל טקס מקבלים אותך יפה, מטהרים אותך עם עשן של קטורת אשר מנקה כל מחשבה ואנרגיה לא רצויה, עוטרים לך זר על ראשך, אתה מאושר ומרוגש ומרגיש שייך כחלק מהקבוצה, גם אתה נותן מקולך ותורם את חלקך ביצירת ההרמוניה, ככל שאתה מבלה שם זמן אתה יותר נינוח ורפוי מרגיש בבית, חופשי בתנועתך ומשוחרר אתה מרגיש נקי ומוכן להתנסויות חדשות , הזר הלבן על ראשך מחבר אותך לעצמך ומדגיש לך את היחודיות שלך ואת החיבור לטבע, לעלי הכותרת שפגשת, ואל הדרך המיוחדת שבה בחרת בטיולך בחיק הטבע. ברגע זה אתה יודע שבחרת נכון ושהיכן שאתה נמצא זה המקום הכי טבעי עבורך . ידיעה זאת יוצרת בתוכך הסכמה שלשם אתה רוצה להגיע, למקום בו תרגיש את התחושות הללו, האם פעם הרגשת בסיטואציה מסויימת תחושת ביטחון, תחושה של בית, תחושה שאתה יודע מה צריך לעשות ושהדרך שעשית היתה מכוונת בדיוק ליעד שלך? וזה אולי מזכיר לך את מה שאתה מרגיש עכשיו.. זה הרגע המיוחד לו ציפית ואתה נהנה ממנו במלוא נשמתך.
עכשיו כשאתה בתחושת מלאות זו, אתה מתכונן להיפרד מהקבוצה, מודה ומרים יד לשלום וחוזר דרך מרבד הפרחים, עלי הכותרת, הדרך המרגשת, העצים, מתבונן על השמיים הכחולים, שומע את הציפורים, חוזר הביתה עם עוצמה פנימית ורוח גבית לעשיית הדבר הנכון ביותר עבורך, כך שאזמין אותך לזכור השבוע או בשבועיים הקרובים את התחושות שחווית בשדה הפרחים, האם תוכל לזכור את חווית המלאות והתובנות שעלו לך בדרך? את תחושת הביטחון, השקט הפנימי והמרכז? האמונה והידיעה במי שאתה ובדרכך המיוחדת שלך, מה הדבר היחיד והמיוחד שאתה רוצה להביא לעולם? ומה מספר לך ייעודך להביא את העולם למקום שטוב יותר לחיות בו..
כעת, עם כל נשימה נתכונן לחזור לכאן ועכשיו, אתה מוזמן להזיז מעט את הרגליים, וגם את הידיים לסובב אותם להרגיש אותם ובספירה שלי מ 10 עד 1 אתה חוזר למודעות רגילה..
10 9 8 7 ……

תרגיל בדמיון מודרך למציאת יעוד מאת קארן לוגסי