בהשראת המסע להודו וטיול ביער הפיות בצפון הודו

יער הפיות – תהליך להגשמת חלומות

עכשיו כשאתם יושבים בחדר הנוח והמוכר , שומעים את  קולות האנשים והמכוניות מבחוץ, כשבפנים מתנגנת מוזיקה נעימה .

, אתם מוזמנים להישען ולהתרווח בכיסא או אם תרצו, אתם יכולים לשכב….לעצום את העיניים … להתחבר לגוף שלכם דרך הנשימה.

אתם יכולים לקחת נשימה עמוקה ולמלא את הבטן באוויר, לעצור את האוויר לרגע …ואז לשחרר אותו לאט לאט  דרך הפה … וכשהאוויר משתחרר אתם מרגישים איך הגוף הולך ונעשה שליו ,הולך ונרגע….ועם הנשימות פנימה … והחוצה…אתם  יכולים לדמיין שהאוויר סביבכם עשוי מאור לבן כסוף ונוצץ …ועם כל נשימה שאתם לוקחים אתם מרגישים שהגוף שלכם מתמלא באור …ונרגע.

העיניים רפויות, עצמות הלחיים והסנטר הולכים ונרגעים עם כל נשימה, הצוואר והכתפיים צונחים ורגועים, בית החזה עולה ויורד עם כל נשימה מתמלא באור רגוע ושליו. הידיים רגועות, הרגליים שמוטות ומוטלות בחופשיות , כל הגוף שקט , רגוע ושליו.

עכשיו כשאתם רגועים ושקטים, אני מזמינה אתכם לדמיין שאתם נכנסים ליער עצום וגדול, אתם צועדים ביער ערפילי ואפלולי, השבילים צרים ומפותלים, העצים המופלאים בגובהם  מסתירים את השמש.

אתם מביטים למעלה ומחפשים את השמש המבצבצת בין העצים ועם כל צעד שאתם עושים היא מופיעה ונעלמת, נראית ומסתתרת,  מלטפת , מחממת, נוגעת לא נוגעת .

ביער הזה , אומרים אנשים , יש סוד קסום  ,אם  אתם רוצים  לראות אותו עליכם לטפס גבוה גבוה במעלה ההר  ולהגיע לקרחת היער הנמצאת בראש ההר.   אתם  מתחילים לטפס אל פסגת ההר צועדים בשקט, נהנים מהנוף , שומעים את רחש הנחל  שמתגלה בזרימתו הרכה והמלטפת, . פכפוך המים מלווה אתכם במעלה ההר במעבה היער .אתם ממשיכים לטפס ,הגוף זקוק למנוחה וקורא לכם לעצור … אבל הרגלים העייפות  שחשות את מגע האדמה הלחה…. ממשיכות ללכת, ממשיכות לצעוד.. העצים הגבוהים וקרני השמש ממשיכים לצעוד לצדכם  כמו שומרים נאמנים בדרככם אל המקום הקסום, ואתם הולכים צעד צעד אל עבר קרחת היער שבה מחכה לכם הקסם, מעליכם רוח קלילה מנשבת ומבדרת את ענפי העצים הגבוהים ומשמיעה קולות כמו סימפוניה חרישית…

מרחוק אתם שומעים ציפורים מצייצות ,תרנגולות בר מקרקרות, כבשים פועות , משהו מתחיל להשתנות…, עוד טיפוס קצר ואתם מגיעים …עוד צעד ועוד צעד ואתם כבר בפסגה .

לאט לאט העצים נעשים דלילים יותר ויותר, הערפילים מתחילים להתפוגג וקרני השמש מתחזקות. אתם מרימים את ראשכם למעלה ולנגד עינכם נגלה  אור גדול , בהיר וחזק  השוטף את כל הנוף בעוצמה רבה . אתם ממשיכים ללכת העצים שליוו אתכם עד כה עוצרים ועם כל צעד וצעד אתם מתקרבים אל הסוד עוד צעדים ספורים בעליה ואז…. אתם מוצאים את עצמכם עומדים מול  קרחת יער עצומה וגדולה שלא ניתן לראות את סופה  , פרחים בצבעים שונים ומגוונים מפוזרים על כרי הדשא , עזים, וכבשים מלחכות את הדשא תרנגולי בר רצות משתובבות, פרפרים בצבעים שונים מתעופפים בין הפרחים קרני השמש מרצדות בין עלעלי הפרחים והדשא . זהו הגעתם!!!!!! אתם מרימים את ראשכם למעלה לשמיים הבהירים, את ידיכם לצדדים , לוקחים נשימה ….עמוקה…..ואומרים יש! הצלחנו! הצלחנו!

לפתע נשמעים קולות צחוק מתוקים ושובבים, קולות של שמחה ומשחק ואז אתם רואים מחזה שלא ראיתם מעולם, להקה של פיית צבעוניות , חינניות עדינות כנפיים נכנסות לקרחת היער מתעופפות בקלילות בין החיות השונות, בין הפרחים  ועלעלי הדשא הרטוב.,  אתם מרגישים  שאתם במקום הנכון, הגעתם למקום הקסום והמופלא בו יתגלה לכם הסוד. אתם מרגישים אהובים… אתם מרגישים שלמים.. ממוקדים .ורגועים. … אתם יודעים שיש לכם את כל הכוח שצריך… שהכל אפשרי ……

. הפיות אוחזות בידיהן סלסלות קטנטנות ובתוכן כדורים צבעוניים נוצצים ובוהקים ,בתוך כל אחד מהכדורים יש את הסוד להגשמת החלום שלכם,

הפיות מתרוצצות בינכם בשמחה ובקולות צחוק  ומציעות לכם את הכדורים , מגיע לכם , רק תבחרו, רק תקחו, זה שלכם, כל שעליכם לעשות זה לקחת את הכדור שיקרא לכם , את הכדור שיגע בכם את הכדור שלכם. אתם מביטים בפיות, בחיות, בפרחים , בכדורים ומתחילים גם אתם להשתובב כמו ילדים קטנים, להתרוצץ להשמיע קולות שמחה. מתרוצצים בין הכדורים השונים מביטים על כל כדור וכדור ,אתם יכולים למשש אותם…. ..או אפילו אתם יכולים להריח אותם.

כשסביבכם שמחה, רעננות וצהלה…. אחד הכדורים מתגלגל לרגליכם ולוחש "היי , זה אני"…."חיכיתי לכם"…."קחו אותי" …"זה אני"…"אני כדור החלומות שלכם"  בהתרגשות והתלהבות אתם מתקרבים לכדור … ביד עדינה אתם מרימים אותו… מחזיקים אותו בין אצבעותיכם…ומקרבים אותו אל לבכם … וברגע שאתם מקרבים אותו אל לבכם בוקע ממנו אור חזק וגדול, אור בעל צבעים רבים ומגוונים, רכים וחזקים …. אור אין סופי ועצום כאור הבריאה .

האור עוטף את כל גופכם ואתם מרגישים שאתם מתעופפים ,בקלילות, בתוך האור במורד ההר , במעבה היער אל השביל הלוקח אתכם אל מחוץ ליער.

אתם יכולים לשבת ,בשקט, על הסלעים הקטנים הפזורים בכניסה ליער . לשים לב לדרך שעשיתם, לתחושות שהרגשתם .  אתם יודעים שאתם אהובים… יודעים שאתם ממוקדים … ושבכל אחד מכם שוכנת פיית חלומות עליזה ,יודעים שאתם הרבה יותר מזה…שיש לכם כוח גדול ועצום להגשים את כל חלומותיכם…להתמקד במטרה הנכונה עבורכם ולהשיג אותה. אתם עושים את צעדיכם האחרונים אל מחוץ ליער הנשאר מאחור… עם הידיעה הזאת.. עם הכוח הזה .. ועם הפיה הפרטית שלכם  …. ובכל פעם שתציבו לפניכם מטרה תזכרו …ביער הקסום…, ביער הפיות,… בדרך הארוכה שעשיתם כדי להגיע אליו ותדעו… שאתם יכולים!  יש  לכם את זה!

ועכשיו שאתם מחוץ ליער , לוקחים מהתהליך את כל הדרך שעשיתם עד ליער הפיות, אתם מתמלאים באור לבן וכסוף ..אתם זוכרים את כל המסרים שקיבלתם במהלך המסע  … מרגישים את הגוף רפוי … שלוו ורגוע … שמים  לב לנשימה שלכם…. נותנים  למודעות שלכם  לחזור למצב הרגיל.. אתם יכולים לקחת נשימה עמוקה…. לשאוף….ולנשוף…לאט לאט .אתם מרגישים את הגוף… את אצבעות הידיים ואת אצבעות הרגליים , את הבטן , את הראש….  .ואתם יכולים, בזמנכם , לפקוח את העיניים, שמים לב לתאורה לחלונות בחדר ולרחשים ולרעשים מבחוץ.

ואומרים תודה!!!

 

בהערכה,

רחל פאוסטר מנחה לדמיון מודרך , NLP PRACTITIONER